Witamy
w CareMED

Troskliwa opieka poszpitalna


Koniec pobytu w szpitalu? Nie zawsze oznacza to, że już nie potrzebujecie Państwo fachowej opieki lekarskiej. W CareMED zdajemy sobie z tego sprawę. Służymy Państwu pomocą. Z całego serca.Kontakt

CareMED

azt@interia.eu
tel. +48.503-358-930

Formularz kontaktowy
Paralaksa tła

24-godzinna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich.

Szanowni Państwo,

Dziękujemy, że odwiedziliście witrynę internetową naszej poznańskiej kliniki. Państwa wizyta na naszym portalu oznacza, że poszukujecie prywatnego ośrodka, który zapewni Wam rzetelną opiekę medyczną po pobycie w szpitalu.

Zespół CareMED dobrze wie, że opieka poszpitalna (pohospitalizacyjna) jest równie ważna co sam pobyt w szpitalu. Rozumiemy, że szpitale państwowe często borykają się z problemami, które utrudniają Pacjentom dojście do siebie i pełny powrót do zdrowia.

Nasz wykwalifikowany personel medyczny codziennie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Pacjentom CareMED opiekę medyczną na poziomie nie odbiegającym od standardów europejskich.

Nieustannie rozwijamy się, aby CareMED zawsze zapewniał Państwu rzetelność naszej kadry popartą wieloletnim doświadczeniem, nowoczesne wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo, a także troskliwość i dbałość o Państwa dobre samopoczucie zagwarantowane przez nasz zespół pielęgniarski.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do skorzystania z naszej pełnej porad medycznych internetowej bazy wiedzy. Pozostajemy do dyspozycji, aby odpowiedzieć na Państwa pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Z wyrazami szacunku
Zespół CareMED

Istnieje wiele powodów, aby zaufać CareMED.

Rozumiemy, że podjęcie decyzji o współpracy z kliniką medyczną to powierzenie ogromnej odpowiedzialności. Wiemy, że powierzacie nam Państwo swoje zdrowie. Przygotowaliśmy pięć istotnych przyczyn, dla których warto podjąć współpracę z CareMED


  • Zawsze oferujemy opiekę wykwalifikowanej kadry lekarskiej.
  • Zawsze zapewniamy wsparcie sumiennego personelu pielęgniarskiego.
  • Zawsze wspomagamy rekonwalescencję profesjonalną rehabilitacją.
  • Zawsze zapewniamy troskliwą asystę psychologiczną.
  • Zawsze oferujemy rzetelną pomoc opiekuna dla seniorów i osób wymagających specjalnej opieki.

Czy wiesz, że...

Potrzebna porada medyczna? Skorzystaj z darmowej bazy wiedzy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy wiedzy. W jej obrębie znajdziecie Państwo liczne artykuły w przystępny sposób dostarczające rzetelnych porad zdrowotnych i opisujące popularne zagadnienia medyczne. Przejdź →